Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
График работы:

Прием звонков

ПН-ПТ: 09:00-18:00, СБ: 10:00 - 16:00, ВС: выходной

Прием заказов через корзину 24/7

0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Отзывы об интернет-магазине «Пан Фермер» (Panfermer.com.ua)

Мы благодарны каждому фермеру и хозяину, который выбирает нас. Ваше доверие — наш главный капитал.

Если вы заказывали семена овощей или средства защиты, напишите, как сработали наши менеджеры и каким был урожай. Это поможет другим сделать правильный выбор!"

4.9
108 отзывов
Сортировка:
Замовляв добриво. Рекомендую.
Ответить
Замовляв добрива Partner.
Гарна ціна, ввічливі продавці, дуже швидко відправили замовлення.
Мені все сподобалось. Буду замовляти ще.

Ответить
Вкотре зробила замовлення:
щира дяка .
Менеджер дуже ввічлива і уважна, все швидко надіслали. Дуже гарна якість препаратів. Все встигаємо обробляти вчасно.
Успіхів і розквіту вашому магазину.
Дякую і рекомендую 🍏

Ответить
Дуже сподобалось заказувати товари на цьому сайті. Ціни на товар адекватні, обслуговування швидке, доставка відповідає домовленостями з менеджером, товар прийшов в гарному вигляді. Дуже сподобався бонус у вигляді посібників по догляду за рослинами. Рекомендував цей магазин своїм знайомим.
Ответить
Замовила вперше в цьому магазині липучку для дерев від шкідників. Відправили швидко. Товар відповідає заявленому на сайті. Клеїться до дерева добре, мурахи дійсно залипають на ній. До замовлення мені поклали каталог продукції цього магазину. Я задоволена. Рекомендую.
Ответить
Замовила в цьому магазині гербіцид.
Дуже задоволена, швидко відправили, приємне спілкування з покупцями.
Товар відповідає якості. Дякую!
Рекомендую
Ответить
Уже 2 рік замовляю в цьому магазині препарати. Дуже задоволена: швидка відповідь, приємне і професійне спілкування з менеджером, швидка доставка і якість препаратів. І подяка за такі гарні каталоги.
Успіхів і розквіту вашій Компанії і подяка всім вам за вашу працю.
Рекомендую 🍏
Ответить
👍
Ответить
Швидка відправка, все відповідає сайту, професійні консультації.
Ответить
Замовляла багато добрив і препаратів захисту рослин. Все прийшло вчасно і якісно. Дуже відповідальні продавці. З ними можливо все вирішити і домовитись. Рекомендую!!!!!
Ответить
Быстро и очень ответственно!!!
Спасибо!!! Рекомендую!!!
Ответить
Рекомендую.Якісні препарати.Хороше ставлення до клієнта.Якісне пакування.Дякую за подарунок.
Ответить
Співпрацюю із цією фірмою давно, рекомендую. Замовляла насіння, біопрепарати - все добре сходить , а препарати працюють . Менеджери толкові. Коли брала по їх рекомендаціїї нове для мене насіння ( кукурудзи та кавунів), то була задоволена результатом.
Ответить
Замовляю препарати для обробки саду не перший раз. Дякую менеджерам за оперативну обробку замовлення і відправку. Препарати якісні, оригінальні, ціна доступна. Дякую за знижку, вона завжди приємна :).
Ответить
У минулому році замовляла засоби сахисту для рослин.Відправили бистро.Зручно , що є наложка укрпош ти.Якщо замовляєш вперше і сумма велика(бо був опит з шахраями).Продукція гарної якісті,бо усі препарати спрацювали на рослинках.Колись замовляла на іншому сайті Актару дешевше,то попилиця, як сиділа так і далі сіділа.На сайті ,тому, мені казали, що требо зменшити концентрацію(це були підробки).Пан Фермер до мого замовлення поклав і в той раз і в цьому році каталоги,і там є як розпізнати підробка чи ні.Велике дякую тепер хочь трохи ,але можно розпізнати.В цьому році теж прийшло бистро,ще і подарунок поклали (2 пакетика Енжио)дрібничка, але так приємно.Дякую магазину,буду рекомендовати вас знайомим.
Ответить
Чудовий магазин, якісні препарати, майже миттєва відправка! Дякую менеджерам за гарне обслуговування!
Ответить
Очень приятные впечатления от компании. Рада найти, среди широкой линейки продукции, все нужные мне препараты в наличии и по хорошим ценам. Отдельное спасибо за оперативное решение вопросов. Осталось дождаться весны и проверить все в действии;) Спасибо!
Ответить
Доброго дня. Замовляла на сайті від перею. Швидко получила відповідь.Посилку получила. Все відмінно. Дуже вдячна.
Ответить
Заказывала в магазине первый раз,связался оператор сразу,приветливые, по товару всё замечательно,заказ оформили и на следующей день сразу и отправили. Заказ пришел очень быстро. Товар качественный и хорошие цены. Рекомендую.
Ответить
Показать ещё 20 отзывов