Кількість
|
Вартість
|
||
|
Мінеральні добрива являють собою з'єднання, отримані шляхом хімічного виробництва, які створюють легкоусвояемую живильне середовище для рослин. Це робить їх найбільш затребуваними в інтенсивному землеробстві.
Короткий опис
Неорганічна підкормка може бути простою, тобто складатися з одного елемента (наприклад, азоту), або включати в себе два і більше компонента, утворюючи комплекс. Вносити препарати слід в залежності від типу грунту, заповнюючи відсутні агрокультур «інгредієнти
страв », які відповідають за певні функції у розвитку рослин.
Купити мінеральні добрива слід, з огляду на такі особливості:
- азотні необхідні для нормального розвитку стебла, листя, і вносяться вони в грунт в кілька прийомів;
- фосфорні наближають час цвітіння і прискорюють зав'язування плодів;
- калійні частіше входять в комплексні препарати, забезпечуючи зростання врожайності і сприяючи опірності «зелених друзів» захворювань;
- мікродобрива містять елементи, життєво необхідні, але в невеликих дозах (мідь, молібден, цинк та ін.), для підвищення імунних властивостей культур, розвитку їх здорової кореневої частини.
Рекомендації щодо застосування
Не забувайте основного правила: мінеральні добрива - хімія, що стоїть на сторожі врожайності, користуватися якою потрібно в суворій відповідності до рекомендацій виробника, щоб не отримати зворотного ефекту.
Так, наприклад, передозування азотної підгодівлею призводить до накопичення шкідливих нітратів в зеленій частині та плодах рослин, а схильність азоту до випаровування вимагає його внесення всередину грунту. Калійні комплекси мають індивідуальні особливості застосування, які
слід попередньо вивчити і обов'язково дотримуватися. Мінеральне добриво класу «фосфорні» не несе особливих загроз при «передозі», а принцип «чим більше, тим краще» не принесе бажаного результату. Рекомендації виробника, зазначені на кожній упаковці, гарантують максимальний ефект при обробці ділянки.
Загальні правила застосування неорганічної підкормки:
- готувати розчини потрібно в спеціально виділених для цього ємностях подалі від харчових продуктів;
- зберігати препарати в ретельно закритих упаковках, краще вакуумних;
- якщо від часу комплексні мінеральні добрива скомковалісь, то їх слід попередньо подрібнити;
- не перевищувати рекомендовану концентрацій і дозувань;
- якщо препарат призначений для внесення в ґрунт, то уникайте попадання розчину на вегетативну масу.
Переваги
При дотриманні правил підживлення рослин неорганічними добавками, ніяких проблем у городників на ділянці не виникне, а плюси можна отримати наступні:
- доступні ціни на мінеральні добрива України;
- суттєве зростання врожаю;
- стійкість культур до захворювань і поразок шкідниками;
- доступність у вільному продажу;
- нескладні правила зберігання.
Якщо вам потрібні добрива неорганічного походження, то наш інтернет-магазин може запропонувати великий вибір препаратів. Професійні менеджери допоможуть визначитися з кількістю і видом необхідного продукту, а працівники складу оперативно укомплектують і відправлять замовлення.