Способи доставки

  • Нова Пошта. Відправка замовлень здійснюється щоденно з 17:00 до 18:30. Замовлення прийняті до 18:00 відправляються в цей же день, за умови, що товар є на складі. Якщо в заявці є товар, якого немає на складі, відправка проводиться протягом двох, трьох днів. Вартість доставки від 40 грн - по Україні в залежності габаритів посилки і населеного пункту одержувача.
  • Доставка кур'єром Нової пошти по Україні. Відправка щодня з 17:00 до 18:30. Вартість доставки від 60 грн - по Україні в залежності габаритів посилки і населеного пункту одержувача. Час доставки: 1-3 дня (залежить від населеного пункту отримувача).
  • Укрпошта Експрес. Відправка щодня після 17:00. Вартість доставки від 13 грн до 55 грн в залежності габаритів посилки і населеного пункту одержувача. Час доставки: 1-4 дня (залежить від населеного пункту отримувача).

Способи оплати

  • Оплата при отриманні у відділенні "Нова Пошта". При оформленні доставки з післяплатою через Нову пошту додатково до вартості доставки додається комісія Нової пошти за перерахування грошових коштів в розмірі 20 грн + 2% від суми післяплати.
  • Оплата при отриманні у відділенні "Укрпошта". При оформленні доставки з післяплатою через Укрпошту додатково до вартості доставки додається комісія за перерахування грошових коштів.
  • Оплата на картку ПриватБанку. На картку ПриватБанку можливо оплатити через Приват24, термінали ПриватБанку, касу ПриватБанку, в нашому офісі самовивозу, а також через інші канали перекладу на пластикові карти. Звертаємо Вашу увагу на те, що деякі канали поповнення можуть стягувати плату за перерахування грошових коштів. З цієї причини, просимо Вас, звертати увагу на суму до зарахування (переведення), яка повинна дорівнювати сумі Вашого замовлення. Іншими словами, якщо існує комісія за перерахування грошових коштів, - вона оплачується відправником, тобто Вами. У призначенні рекомендуємо вказати номер Вашого замовлення або прізвище на кого оформлений замовлення для більш швидкого відправлення оплаченого замовлення.
  • Оплата на карту Монобанк. Ви можете здійснити оплату перерахувавши суму замовлення на карту Монобанку. Після узгодження всіх деталей Вашої заявки з менеджером, Ви отримаєте повідомлення з реквізитами карти і сумою. Після надходження грошових коштів, Ваше замовлення буде відправлено на комплектацію і передано в службу доставки.
  • Оплата на розрахунковий рахунок. При необхідності Ви можете перерахувати оплату за товар на розрахунковий рахунок нашої компанії, для чого ми готові надати всі необхідні документи.