Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Насіння капусти броколі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Капуста броколі відрізняється не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і корисними властивостями. Вона багата на вітаміни, мінерали, мікро і макроелементи. Часто призначається пацієнтам із зайвою вагою і захворюваннями кісток, крові. У їжу вживаються суцвіття, як і у цвітної капусти. Їсти її можна як у свіжому вигляді, так і після термічної обробки.

Вибір сорту культури

Перед тим як купити насіння капусти броколі і посадить їх, потрібно визначитися з сортом. У більшості випадків городники віддають перевагу гібридам. Такі культури відрізняються нетривалим вегетаційним періодом, стійкістю до захворювань і шкідників. Єдиний мінус – насіння з гібридів непридатні для подальшого вирощування.

Не гібридна культура теж може бути ранньостиглою. Але для такого рослини потрібен більший догляд, і захист від шкідників і захворювань. Різновид культури ніяк не впливає на смакові якості.

Приблизні терміни дозрівання:

  • ранньостиглі сорти – від 58 до 98 днів;
  • середньостиглі сорти – від 98 до 125 днів;
  • пізньостиглі сорти – від 132 до 148 днів.

Перед тим як придбати насіння капусти броколі, рекомендується звернути увагу на термін зберігання та попередню обробку. Купити недорого насіннєвий матеріал для фермерів від перевірених виробників можна на нашому сайті.

Сорти

Сорти поділяються в залежності від строків дозрівання.

  • Ранній: Юнга (гібрид), Грін Меджік (гібрид), Хронос (гібрид), Тонус, Вярус, Венера (гібрид);
  • Середньоранній: Фієста (гібрид), Мачо (гібрид), Наксос, Московський сувенір;
  • Середньостиглий: Батавія (гібрид), Геракліон (гібрид), Гном, Кучерява голова, Кучерява, Лінда, Монтоп (гібрид), Ронні (гібрид), Серфінг (гібрид), Стромболі (гібрид), Фортуна, Цезар;
  • Пізньостиглий: Партенон (гібрид), Монрелло (гібрид), Монополи (гібрид), Маратон (гібрид), Агассі (гібрид), Лорд (гібрид);
  • Середньопізній: Айронмен (гібрид), Лаки (гібрид), Монтерей (гібрид), Орантес (гібрид).

Розсада

Цей вид капусти вирощується з допомогою розсади. Ємності для розсади не повинні бути надто глибокими і великими. Грунтосуміш повинна містити торф, пісок, компост, ґрунт, золу. За добу до посіву ґрунт дезінфікується слабким розчином марганцівки. Насіннєвий матеріал засипається в борозенки глибиною не більше 2 см, відстань між ними робиться в межах 3 см. Після того як на сходах з'являться другий листочок, рекомендується підгодувати рослини. Перед висадкою на грядки розсада рясно поливається. Лунки повинні бути невеликими в обсязі.

Догляд за рослиною

Полив повинен проводитися кожні три дні, може бути і частіше, все залежатиме від стану ґрунту. Кожні сім днів робиться розпушування грядки. Даний вид капусти любить вологе повітря. Погано переносить засміченість грядок іншими рослинами. Що стосується ґрунтів, то культура непримхлива й проростає на будь-якій землі.

Незалежно від того, який сорт був посаджений, потрібно протягом усього вегетаційного періоду провести не менше 4 підживлень. Щоб захистити культуру від шкідників, рекомендується висаджувати поруч кріп, м'яту, селеру.

Після того як качан був зрізаний, не потрібно поспішати висмикувати підставу, адже на ньому через час знову з'явиться нова зав'язь. Плодоношення спостерігається протягом всього сезону. Зрізати урожай потрібно своєчасно. Якщо цього не зробити, то качан почне цвісти і вживати його в їжу не можна. Оптимальний термін збору врожаю - помірна рихлість суцвіть.

Вгору
,