Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Насіння овочів

У насіння овочів в пакетованому вигляді є багато плюсів. Наприклад, на упаковці можна знайти елементи, що гарантують якість і вказують на країну виробника. А ще там присутні поради щодо посіву та вирощування.

Ще однією перевагою пакетованого насіння є те, що воно захищене від сторонніх домішок, грибкових спор та інших негативних факторів навколишнього середовища. Купити насіння овочів пакетоване можна в нашому інтернет-магазині. Воно коштує недорого.

Різновид

Існують різні види підготовки насіння. У них є переваги і недоліки, які необхідно враховувати при виборі.

Види обробки насіння:

  • звичайний;
  • дражированная. Посадковий матеріал пошарово обволікають оболонкою. До складу оболонки входять поживні суміші і регулятори росту. Вони живлять і зміцнюють розсаду. А ще в них присутні захисні елементи, які збільшують здатність чинити опір хворобам і паразитам;
  • інкрустований. На посадковий матеріал наноситься водорозчинна оболонка. Вона складається з пестицидів, фунгіцидів, регуляторів росту. Вони збільшують схожість. Також в складі оболонки присутні інсектицидні засоби проти грунтових паразитів. Подібне насіння зберігає природну величину. Від звичайного воно відрізняється забарвленням.

Особливості догляду

Підбираючи рослини, потрібно враховувати зону зростання. А ще слід обробляти насіння. Необроблений посадковий матеріал може привести до часткової або повної втрати врожаю. Адже без обробки насіння схильне до різних інфекційних захворювань. Необхідно враховувати, що вони передаються не тільки через грунт, але і через необроблений посадковий матеріал.

Під час посадки не можна поміщати насіння в грунт занадто глибоко. Для багатьох сортів рекомендують глибину закладення в 2 діаметра насіння. Дані про глибину закладення можна завжди знайти на упаковці.

При посадці не можна економити місце. Це одна з найтиповіших помилок початківців овочівників. Через загущення посівів є ризик отримати слабку розсаду з крихкими пагонами.

Підживлення теж дуже важливе. Воно стимулює здоровий ріст рослин. При вирощуванні розсади в невеликих ємностях ця рада особливо актуальна.

Якщо не забезпечувати рослину необхідною кількістю вологи, то вона загине. Але зайвий полив теж негативно впливає на рослину. Він викликає загнивання кореневої системи. Через такі пошкодження рослини стають беззахисними перед різними хворобами.

До аналогічного результату призведе полив занадто холодною водою. Необхідно використовувати воду, температура якої становить від 20 до 24 °С.

Ще однією дуже поширеною помилкою є полив відразу після посіву. Адже з водою насіння заглибляться ще далі, а важливість правильної глибини дуже важлива. Іноді через зайву глибину посадковий матеріал не сходить.

Зволожувати грунт слід перед посівом. Якщо ж є необхідність трохи зволожити грунт після посіву, то потрібно зробити це за допомогою пульверизатора.

При використанні дранжируваного насіння слід пам'ятати, що посадковий матеріал почне проростати тільки після розмокання обволікаючої оболонки. Для того, щоб це сталося, необхідно забезпечити вологість і тільки після цього здійснювати висів. При проростанні кількість вологи не повинна змінюватися, інакше оболонка може затвердіти. Це призводить до пошкодження паростка.

Правильний догляд - високий врожай

Насіння овочів пакетовані є кращим вибором для фермерів. Щоб виростити урожай, слід вчасно придбати необхідне насіння. Якщо дотримуватись інструкцій на упаковці або порад досвідчених овочівників, вдасться зібрати високий урожай.

Вгору