Кількість
|
Вартість
|
||
|
Багато садівників вибирають не тільки класичні помідори і огірки для вирощування, але і цибулю. У нашому інтернет-магазині ви можете дізнатися, яке буває насіння цибулі, як його виростити, і купити насіння цибулі для посадки.
Різновиди насіння цибулі для вирощування.
Існує безліч різновидів насіння цибулі, більше 400. Найпопулярніший — ріпчаста цибуля. Вона теж ділиться на види:
- Стурон. Це голландський сорт цибулі, що дає дуже високу врожайність. Насіння цибулі голландської відрізняються стійкістю до хвороб.
- Эксибишен. Стійкий до змін температур, цей вид дає велику врожайність. Як і інші сорти насіння, купити насіння цибулі Ексібішен можна в нашому магазині.
- Альбіон. Також голландський сорт цибулі, який відрізняється солодкуватим смаком і з легкістю може зберігатися більше півроку.
- Сімейний лук. Це прийняте в народі найменування цибулі, в якій формуються не менше чотирьох цибулин. Лук сімейний можна купити в нашому магазині.
Також існують озимі сорти цибулі. Серед ріпчастих сортів — це радар. Він є морозостійким і може витримувати температури до мінус двадцяти трьох, за умови наявності товстого снігового покриву. Купити цю озиму цибулю також можна у нас в магазині. Крім даного сорту, можна використовувати озиму цибулю сєвок - це посадка маленьких цибулинок, які протягом зими набираються поживних речовин, і навесні вже можуть почати розростатися, як звичайні цибулини. Небезпека полягає в тому, що такі цибулинки можуть запросто згнити після посадки. Також цибуля такої посадки дає меншу врожайність. Найпопулярнішим сортом сєвка є Арзамаський місцевий. Він добре переносить морози, але легко піддається впливу паразитів. Досвідчені фермери радять використовувати голландські сорти озимої цибулі — вони найбільш пристосовані до екстремально низьких температур. Купити озиму цибулю сєвок складніше, проте в нашому магазині він також є.
Зелена цибуля також висаджується насінням. Існує достаток насіння цибулі на зелень: параді, тотем, порей і багато інших.
Особливості росту цибулі, посадка і полив.
Насіння цибулі починають рости при низьких температурах: щоб пустити паростки, йому достатньо двох градусів вище нуля. Такі сходи можуть перенести температуру до мінус шести градусів. Навесні цибуля росте повільно, при цьому, з огляду на її низьку чутливість до холоду, краще тримати паростки в теплі і високої вологості. Однак, якщо вологість буде надто висока, з'являється ризик розвитку грибка. Влітку, у фазі дозрівання, для цибулі найбільш сприятливий сухе і жарке повітря, а при збиранні бажана ясна погода: цибулини, зібрані в сухому стані, простіше чистити і вони можуть довше зберегтися.
Підготовка ґрунту для посадки.
Грунт, готовий для посадки цибулі, повинний бути завчасно перекопаний сантиметрів на тридцять. Бажано також всипати калійні або фосфорні добрива. При цьому, для посадки цибулі дуже небажано обробляти грунт навесні: в пухкій землі насінню важче проростати, а самі паростки зійдуть нерівномірно.
Посадка цибулі.
Існує кілька способів посадки цибулі: однорічний, дворічний і китайський. Для регіонів з коротким і холодним літом фермери рекомендую використовувати дворічний спосіб вирощування. Для цього способу використовують цибулю сєвок. Невеликі головки сєвка вирощуються в перший рік, при цьому обов'язково використовувати морозостійкі сорти, тому що в більшості своїй їх висаджують восени. Цей спосіб можна використовувати і для весняної посадки, однак врожайність буде вище, якщо все ж висаджувати сєвок восени.
Полив цибулі.
Починати полив цибулі садівники рекомендують відразу ж після його посадки, однак важливо не переборщити, інакше через підвищену вологість на паростку почне розвиватися грибок.