Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Добрива Partner

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Добрива Партнер - ідеальне співвідношення ціни і якості

Компанія Партнер є виробником комлексних мінеральний і хелатних добрив, виробничі потужності якої розташовані в місті Харків.

Завдяки високій якості імпортної сировини і контролю на виробництві український споживач отримує ефективні добрива, які працюють.

Переваги використання добрив Партнер

До складу добрив Партнер входять всі необхідні елементи живлення, які відповідають за повноцінний і гармонійний розвиток рослини, в тому числі такі необхідні елементи як сірка, магній і амінокислоти.

Коли мова йде про мінеральне живленні рослин, найчастіше мається на увазі внесення азоту, фосфору і калію. Але без організації ефективного і комплексного мінерального живлення, яке доповнено усіма необхідними макро- і мікроелементами, вирощування сільськогосподарський культур стає низькорентабельним, втрачають сенс великі витрати на елітне насіння, пестициди і комплекси польових і збиральних робіт.

Гарантія якості при покупці добрив Партнер в інтернет-магазині Пан Фермер

Наш інтернет-магазин Пан Фермер є офіційним представником компанії Партнер в Миколаївській області з правом реалізації добрив на всій території України.

Замовляючи мінеральні добрива на нашому сайті, ви можете бути впевнені на 100%, що гарантовано отримаєте оригінальний і якісний продукт. При необхідності наші співробітники з радістю нададуть вам необхідну консультацію щодо застосування даної продукції.

 

На нашому сайті представлений весь асортимент добрив від компанії Partner, в якому представлені чотири лінії мінеральних добрив: Партнер Стандарт, Партнер Енерджі, Партнер Бор, Партнер Цинк і лінійка хелатних мікродобрив Партнер Хелат.

Завдяки постійній наявності даного товару на складі відправка замовлень відбувається практично день в день, за умови якщо заявка оформлена до 15:00.

Також по даній групі товарів ми можемо працювати з ПДВ.

Розгорнути
Вгору