Попит на якісні та ефективні добрива зростає з року в рік. Дуже часто ціна на таку продукцію зависока. Що ж робити тим, хто хоче отримувати високі врожаї та не витрачати великі суми. 

Пропонуємо звернути увагу на компанію PARTNER™ - це український виробник комплексних добрив професійного призначення. 
Кожен комплекс – це поєднання сучасних технологій, сертифікованої сировини, багаторічного досвіду аграріїв та врахування особливостей ґрунтів України.

Добрива мають збалансований склад, прості у використанні, повністю розчинні у воді, а значить підходять для листових обробок та краплинного зрошення. Всі продукти концентровані, тому норми внесення невеликі.

На даний момент в асортименті PARTNER™ 6 ліній добрив, кожна з яких має свої переваги.

Лінія мінеральних добрив PARTNER STANDARD

Являє собою базову та універсальну лінію добрив, яка була розроблена для всіх видів культур. Кожна формуляція містить NPK, сірку, магній та мікроелементи. Широкий асортимент лінії дозволяє розробити оптимальну технологію живлення для будь-якої культури, адаптувати її під кліматичні умови регіонів та при необхідності вчасно скоригувати.

В результаті рослина постійно отримує збалансоване живлення, яке є фундаментом для отримання високого та якісного врожаю. Фасування 25 кг та 2,5 кг.

Лінія мінеральних добрив PARTNER ENERGY

Лінія, до складу якої входять NPK, мезо- та мікроелементи, комплекс з 17 L-амінокислот природного походження і стимулятор росту (бурштинова кислота). Застосовуючи добрива цієї лінії, рослини отримують всі необхідні елементи живлення в готовому вигляді, без додаткових витрат енергії. АМК дозволяють рослинам набагато легше переносити різні стреси, забезпечують інтенсивний та збалансований розвиток, регулюють водний баланс, беруть участь в більшості обмінних процесів. Фасування 25 кг та 2,5 кг.

Лінія мінеральних добрив PARTNER BOR +

Спеціалізована лінія добрив, на основі високоякісного швидкого бору. 
Одним з найважливіших мікроелементів в живленні рослин є бор. Саме він впливає на процес та якість цвітіння та зав’язування, регулює синтез, транспорт вуглеводів, ростових речовин та аскорбінової кислоти від листя до органів плодоношення і коріння.

Бор потрібен рослинам протягом всього періоду вегетації. Завдяки йому рослини раніше зацвітають і дають якісне насіння, до того ж насіннєва продуктивність рослини різко підвищується. Спостерігається краще запилення та одночасне зав’язування плодів (до 90%). Бор зміцнює рослини, рівень ураження хворобами відчутно знижується, знижується опадання квіток в період цвітіння. Фасування 10 кг та 1,5 кг.

Добрива лінії PARTNER ZINC

Швидко та ефективно знімають дефіцит цинку в рослинах. Містять високоякісний концентрований цинк у хелатованій формі (EDTA), що є найкращою для засвоєння рослинами.
Цинк в рослинах активує дію ферментів, входить до складу ферментативних систем, які беруть участь у диханні, синтезі білків і ауксинів, підвищує тепло -, посухо -  і холодостійкість рослин, грає важливу роль в регулюванні процесів росту.

Підвищує стійкість до ураження хворобами, сприяє кращому засвоєнню калію і магнію, підвищує вміст вуглеводів, крохмалю, білкових речовин і загальний урожай. Застосування цинкових добрив збільшує вміст аскорбінової кислоти, сухої речовини і хлорофілу. Застосування цинкових добрив підвищує урожай всіх польових, овочевих і плодових культур. Фасування 10 кг та 2,5 кг.

Добрива лінії PARTNER CHELATE

Містять мікроелементи Fe, Cu, Mn, Zn, що знаходяться у хелатній формі (EDTA) та засвоюються рослиною на 90-95%. Навіть незначні добавки мікродобрив позитивно впливають на рослини, покращуючи захисні властивості культур, їх стійкість до кліматичних особливостей (засухо-, жаро- і холодостійкість), ураження хворобами. У рослин, які отримали своєчасне і повне забезпечення мікроелементами, активізуються обмінні процеси, відзначається підвищений вміст вуглеводів (крохмалю і цукрів), білків, накопичення вітамінів, жирів. Фасування 5 кг та 1 кг.

Добрива лінії PARTNER COMPLETE

Лінія професійних добрив, яка розроблена спеціально для садівників та городників.

П’ять послідовних комплексів підібрані таким чином, щоб рослина отримувала на кожній стадії вегетації необхідні елементи живлення і в достатній кількості. Універсальність цієї лінії дозволяє використовувати PARTNER COMPLETE для овочевих, ягідних культур, плодових дерев, декоративних рослин та ін. Добрива мають послідовну нумерацію з відповідним маркуванням, що робить їх використання максимально зручним та простим. Фасування 250 г та набір 1,25 кг.

Купити добрива Партнер можна на нашому сайті з доставкою по Україні.