Для нормального росту і розвитку рослинам потрібен комплекс поживних речовин, котрі засвоюються з ґрунту. Проте навіть значний вміст мікроелементів в землі не гарантує, що вирощувані культури зможуть їх отримати в необхідній кількості. Рослини засвоюють лише корисні речовини, котрі перебувають у розчинному стані.

З огляду на це українська компанія PARTNER ™, котра займається розробкою і виробництвом добрив, створила мікроелементи в халатній формі, засвоюваність яких рослинами досягає 95%.

Спеціалісти підприємства PARTNER ™ при створенні добрив використовують хелатуючий агент EDTA. Завдяки йому іонні сполуки пропонованих мікроелементів Fe, Cu, Mn, Zn утримуються в розчиненому стані. Навіть при попаданні в ґрунт мікродобрива залишаються в пасивній формі.

Тільки після потрапляння в рослини хелатуючий агент вивільнює іони певних мікроелементів, котрі утримує, та перетворює їх в біологічно доступну форму. Після цього відбувається розпад EDTA на хімічні сполуки, які можуть легко засвоюватися вирощуваними культурами.

Ми пропонуємо різні халатні мікроелементи для рослин

Кожен тип ґрунту може бути багатий одними мікроелементами, і при цьому відрізнятися дефіцитом інших поживних речовин. Це враховують фахівці компанії PARTNER ™, пропонуючи перелік халатних мікродобрив, кожне з яких є джерелом конкретного елемента. Ознайомившись з нашим каталогом, ви зможете придбати найбільш відповідні вашим вимогам варіанти.

1. Хелат марганцю MN EDTA.

Достатня кількість марганцю сприяє нормальному протіканню фотосинтезу в рослинах. Завдяки мікроелементу збільшується кількість хлорофілу в листках.

Наявність марганцю в рослинах прискорює окислювально-відновні реакції, внаслідок чого активізується значна кількість ферментів, забезпечується регулювання водного режиму. Завдяки марганцю проходить формування аскорбінової кислоти в рослинах. Мікроелемент сприяє активному розвитку вирощуваних культур та підвищує їх врожайність.

Одержуючи його, рослини стають більш стійкими до несприятливих кліматичних факторів. Завдяки халатній формі марганець легко засвоюється рослинами, швидко переміщається по всій їхній системі. 

2. Хелат міді CU EDTA.

При отриманні достатньої кількості міді підвищується врожайність рослин. Мікроелемент сприяє зміцненню культур, завдяки чому знижується вилягання посівів, навіть якщо в ґрунт були внесені у великій кількості азотні добрива. Завдяки міді збільшується відсоток білка в зернових культурах.

Мікроелемент сприяє збільшенню вмісту цукру і вітаміну С в коренеплодах, чим зумовлене підвищення їх якості.

При отриманні достатньої кількості міді, у рослин підвищується здатність засвоєння вологи з ґрунту, що робить їх засухостійкими, культури стають стійкими до захворювань грибкового і бактеріального типу.

3. Хелат заліза FE EDTA.

Залізо потрібне рослинам у великій кількості. При його дефіциті спостерігається швидке пожовтіння листя на молодих пагонах, що заважає культурам активно розвиватися і знижує їх врожайність.

Елемент є складовою частиною ферментів, які необхідні для утворення хлорофілу, котрий відповідає за рівень фотосинтезу.

При отриманні достатньої кількості заліза рослини мають сильні та великі суцвіття, що сприяє формуванню великої кількості плодів. Також мікроелемент необхідний для створення якісного посівного матеріалу, котрий має високу схожість.

4. Хелат цинку ZN EDTA.

Завдяки наявності цинку в рослинах забезпечується обмін вуглеводів і синтез гормонів. Мікроелемент є складовою частиною різних ферментів.

Він сприяє стабілізації клітинних компонентів і систем мікроорганізмів. Отримуючи його в достатній кількості, рослини стають стійкими до засухи та спекотного клімату. Також мікроелемент сприяє зміцненню захисного бар’єра культур, котрий протистоїть зараженню бактеріальними та грибковими інфекціями.

Завдяки йому більш інтенсивно проходить ріст і розвиток культур, що сприяє підвищенню їх врожайності.

Які переваги мають халатні добрива PARTNER CHELATE

Досить невеликої дози мікродобрив, що мають хелатну форму, щоб прискорити процес росту і розвитку рослин. Мікроелементи підвищують стійкість культур до несприятливих кліматичних умов і до різних захворювань. Своєчасне отримання мікроелементів сприяє поліпшенню обмінних процесів, що допомагає збільшити вміст крохмалю і цукру, білків, жирів і вітамінів в плодах рослин.

Хелатні мікродобрива, котрі пропонує наш інтернет-магазин «Пан Фермер», порадують економічністю, оскільки повністю засвоюються рослинами. Достатньо невеликої їх кількості для позитивного впливу на культури.  Вони легко поглинаються кореневою системою та не накопичуються в ґрунті.

Коли рекомендується застосовувати мікроелементи в халатній формі

Кожен фермер чи власник присадибної ділянки бажає отримати максимальну врожайність з вирощуваних культур. Однак дефіцит мікроелементів може перешкодити цьому. Необхідність застосування добрив в халатній формі можна визначити за такими ознаками:

  • спостерігається пожовтіння та усихання листя та кінчиків гілок;
  • рослині повільно ростуть і погано розвиваються;
  • у вирощуваних культур дрібні листя і суцвіття;
  • культури змінили забарвлення і придбали невластиву їм форму;
  • на листі є ознаки захворювань, котрі проявляються сірими плямами.

Варто враховувати, що мікроелементи необхідні рослинам на всіх етапах їх розвитку. Щоб отримати максимальні врожаї, халатні добрива рекомендується застосовувати в наступних випадках:

  • для обробки посівного матеріалу шляхом замочування або протруювання;
  • для обробки розсади, щоб підвищити її стійкість до стресів;
  • для обробки культур при цвітінні, що посприяє підвищенню кількості зав'язей;
  • під час обробки рослин пестицидами, що стане відмінною профілактикою проти бактеріальних та грибкових інфекцій, а також допоможе відновленню після обробки агрохімікатами;
  • при формуванні плодів, в результаті чого збільшується кількість і якість врожаю.

Пропонуємо вигідно купити халатні добрива

Скориставшись пропозицією нашого агромаркета «Пан Фермер», споживачі зможуть за максимально привабливою ціною купити мікродобрива з доставленням по Україні.

Ми розуміємо, наскільки важливо правильно визначити необхідні добрива PARTNER CHELATE, тому надаємо можливість проконсультуватися з нашими фахівцями, котрі мають освіту агрономів. Для зв'язку з ними достатньо зателефонувати за вказаними на сайті номерами. Ми маємо у своєму розпорядженні велику кількість добрив, котрі пропонуємо споживачам, тому готові прийняти заявки від власників фермерських господарств та невеликих присадибних ділянок.

Замовлені у нас товари відразу готуються до відправлення після надходження заявки від клієнта. Завдяки цьому їх доставлення виконується в найкоротший термін в будь-який регіон України. Це дозволяє своєчасно забезпечити вирощувані культури необхідними мікроелементами, що допоможе отримати високі врожаї.